گوگل راه سریع‌تری را برای جست‌وجوی اینترنت به‌منظور یافتن حقایق و اجازه به كاربران برای بررسی منابع یافته است.


به گزارش «ایسنا»، این غول اینترنتی به دنبال راه‌هایی برای هوشمندتر كردن جست‌وجوهای اینترنتی بوده است. جدیدترین اقدام گوگل پس از یك دهه برتری در بازار جست‌وجو، ویژگی جدیدی است كه پاسخ‌های محكمی را برای پرسش‌های متداول می‌یابد.
ابزار Google Squared كه یك سال قبل راه‌اندازی شد، بخشی از تلاش گوگل برای حفظ برتری در برابر رقبای كوچك و بزرگی است كه در تلاش برای به چالش كشاندن قدرت این غول اینترنتی هستند.
این ابزار نخستین تلاش گوگل برای یافتن و گردآوری اطلاعات سازماندهی شده از سراسر اینترنت بوده است. مهندسان گوگل در نیویورك تلاش كرده‌اند این فن‌آوری را بهبود داده و ویژگی‌های جدیدی مانند مرتب كردن اطلاعات و معرفی آن‌ها را به آن اضافه كنند. به گفته مدیر محصول Google Squared، گوگل اكنون با استفاده از این فن‌آوری دقت پاسخ‌ها را بهبود داده و برای كاربران دسترسی راحت به منبع پاسخ‌ها را فراهم می‌كند.
كاربران قادرند از رایانه‌های خود و همچنین در ظرف چند هفته آینده از طریق تلفن‌های هوشمند به این ویژگی دسترسی یابند؛ این شركت با Google Squared تلاش می‌كند به یكی از اولین وعده‌های خود درباره یافتن پاسخ سریع به یك پرسش ساده عمل كند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389    | توسط: محمد    | طبقه بندی: IT و تجارت الکترونیک،     | نظرات()