این روزها دیگر كمتر از دیدن چیزهای عجیب و غریب تعجب می كنیم. دلیل این موضوع هم به تعداد زیاد این عجایب در اطراف ما برمی‌گردد. با این اوصاف اگر قرار باشد یك mp3 player روی یك كلاه بیسبال به بازار عرضه شود، احتمالا اغلب ما چندان هم تعجب نمی‌كنیم.


این محصول جالب را شركت iCap به بازار معرفی و عرضه كرده است. این mp3 player طرحی به شكل كلاه بیسبال داشته و مبتنی بر اسپیكر داخلی هم هست.
این دستگاه مبتنی بر حافظه فلش بوده و ظرفیت حافظه داخلی آن به 2 گیگابایت می‌رسد. این در حالی است كه كاربران این محصول امكان ارتقای حافظه آن را تا 8 گیگابایت و از طریق كارت‌های حافظه microSD در اختیار دارند.
این محصول جدید امكان پخش موسیقی با فایل‌های mp3، WMA و WAV را داشته و موسیقی را در 7 حالت مختلف برای كاربرانش اجرا می‌كند. این كلاه جالب برای گوش دادن به موسیقی در حال ماهیگیری، كار در حیاط و باغچه، اسكیت، گلف، مسابقات رالی و حتی بازی‌های توپی مناسب است.
iCap جدید هم دارای دو اسپیكر داخلی بوده و هم مجهز به هدفون است تا به این ترتیب كاربرانش را در انتخاب آزاد بگذارد. به این ترتیب این دستگاه در هر بار شارژ امكان پخش موسیقی تا 6 ساعت از طریق اسپیكر و 30 ساعت از طریق هدفون‌ها را به كاربرانش می‌دهد.
این محصول دارای رادیوی FM با امكان دریافت فركانس 20 ایستگاه رادیویی مختلف است و قابلیت ضبط صدای دیجیتالی را هم دارد. پورت USB پر سرعت نسخه 2 این mp3 player هم امكان اتصال به كامپیوتر و انتقال فایل‌ها را به كاربرانش می‌دهد. این دستگاه همچنین دارای یك نمایشگر كوچك LED با وضوح تصویر 64×128 پیكسل است كه اطلاعات مربوط به فایل موسیقی در حال پخش را برای كاربرانش به نمایش می‌گذارد.
به این ترتیب این كلاه جالب به تازگی و با قیمت 60 دلار به بازار عرضه شده است و به فروش عمومی می‌رسد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389    | توسط: محمد    | طبقه بندی: IT و تجارت الکترونیک،     | نظرات()