بازار دیجیتال- یك شركت چینی به تازگی یك دستگاه mp3 player جدید را با نام Emerson به بازار معرفی و عرضه كرده است. این محصول جدید طراحی ساده‌ای داشته و دارای نمایشگری تمام لمسی است.


Emerson مجهز به حافظه فلش بوده و ظرفیت حافظه داخلی آن به 4 گیگابایت می‌رسد. این در حالی است كه كاربران این محصول امكان ارتقای حافظه آن را از طریق كارت‌های حافظه SD و SDHC در اختیار دارند.
نمایشگر این محصول از نوع LCD لمسی با اندازه بزرگ 8/2 اینچ است كه تصاویر را با وضوح 230000 پیكسل برای كاربرانش به نمایش می‌گذارد. این دستگاه همچنین دارای رادیوی FM بوده و از قابلیت ضبط صدای دیجیتالی هم بهره می‌برد.
Emerson دارای یك پورت USB برای اتصال به كامپیوترهای شخصی و انتقال فایل‌های موسیقی است. این در حالی است كه از همین طریق این محصول شارژ می‌شود و در هر بار شارژ امكان پخش مداوم 15 ساعت موسیقی و 4 ساعت فیلم را در اختیار كاربرانش قرار می‌دهد.
این محصول قابلیت پخش و اجرای فایل‌های موسیقی، ویدئویی و عكس با فرمت‌های رایج را هم دارد. این mp3 player جدید با قیمتی ارزان و مناسب به بازار عرضه شده است. طبق اعلام شركت تولید كننده این محصول، Emerson با قیمتی برابر 30 دلار به بازار عرضه شده و به فروش عمومی می‌رسد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 اردیبهشت 1389    | توسط: محمد    | طبقه بندی: IT و تجارت الکترونیک،     | نظرات()