بازار دیجیتال- بازار تلویزیون این روزها شاهد حضور پدیده‌های جدید و جالب برای کاربرانش است. این پدیده‌های جدید در واقع تکنولوژی‌های مدرن در این بازار هستند که می‌توانند توجه بسیاری از خریداران را به خودشان جلب کنند.


به این ترتیب شرکت‌های مختلف تولیدکننده برای کسب سهم بیشتر از این بازار پر رونق سعی دارند با سلیقه بازار همراه شده و محصولاتی جدید را روانه بازار کنند. شرکت Panasonic هم به تازگی از عرضه تلویزیون‌های سه بعدی خودش خبر داده است. این خبر، اما با اخبار مربوط به معرفی و عرضه تلویزیون‌های سه بعدی معمولی کمی فرق دارد.در حقیقت Panasonic از معرفی و عرضه تلویزیون‌های سه بعدی با اندازه‌های بیش از 60 اینچ خبر داده است. با این اوصاف، لذت تماشای تصاویر سه بعدی در نمایشگرهای بزرگ می‌تواند میهمان خانه‌های کاربران علاقه‌مند شود.
تلویزیون مدل TX-P65VT20B یکی از این تلویزیون‌های بزرگ است. این محصول با نمایشگر 65 اینچی مبتنی بر تکنولوژی full HD بوده و از نوع پلاسما است. این تلویزیون تصاویر را با کنتراست 1 به 5000000 برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد و از دو پورت USB، چهار پورت HDMI، یک ورودی Composite، یک ورودی صوتی، یک ورودی هدفون و یک ورودی S-Video است.
طبق اعلام شرکت Panasonic، این تلویزیون به تازگی در بازار انگلستان و با قیمت 4500 پوند عرضه شده و قرار است به زودی به بازار کشورهای دیگر هم برسد. این در حالی است که بر اساس اعلام این شرکت، مدل‌های دیگر از این تلویزیون‌ها با مدل‌های TH-103VX200U، TH-152UX1و TH-85VX200U به ترتیب با اندازه‌های 152، 103 و 85 اینچ هم به زودی به بازار معرفی و عرضه خواهند شد.

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 2 تیر 1389    | توسط: محمد    | طبقه بندی: IT و تجارت الکترونیک،     | نظرات()