اگر به دکور و دکوراسیون علاقه دارید و مایلید در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید پیشنهاد می‌کنیم به خبرگزاری دکوراسیون به آدرس www.decorationnews.com مراجعه کنید. براساس آنچه در معرفی این سایت آمده است بانک دکوراسیون، با هدف ایجاد سهولت و سرعت در دسترسی کاربران به اطلاعات جامع مربوط به دکوراسیون و معرفی صاحبان مشاغل مرتبط با آن، تاسیس شده است.

این وب سایت نه تنها برای جست‌وجوگران اطلاعات حاوی مطالب جذاب و جالب است، بلکه تولیدکنندگان، واردکنندگان، فروشندگان محصولات و طراحان (یا به عبارتی تمامی‌ حرفه‌های وابسته به دکوراسیون و طراحی داخلی) نیز می‌توانند از این طریق محصولات و خدمات خود را به صورتی ساده و به روز به مشتریان عرضه و برای آنها بازاریابی کنند.
استفاده از امکانات بانک دکوراسیون بسیار آسان است. شما به عنوان یک کاربر به راحتی می‌توانید به عضویت این فضای مجازی درآمده و سپس با پرداخت هزینه و خرید سرویس های موجود، از سایر امکانات آن بهره ببرید. این فضا به شما امکان گشایش وب سایت و پست الکترونیکی اختصاصی‌تان را می‌دهد که در آنجا می‌توانید به صورت مستقیم به معرفی محصولات خود بپردازید.
ثبت‌نام در بانک اطلاعات مشاغل، ایجاد غرفه، آگهی و نیازمندی ها،بانک دکوراسیون، نمایشگاه مجازی، جدیدترین محصولات و.. از جمله خدماتی است که این سایت در اختیار کاربران خود می‌گذارد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 تیر 1389    | توسط: محمد    | طبقه بندی: IT و تجارت الکترونیک،     | نظرات()